Založ si blog

Boh nás ochraňuj, Slovensko.

To, čo sa deje v našej blízkosti je šialené. Pripomína mi to napätie na Balkáne, ktoré skončilo v 90. rokoch vojnovým konfliktom. Biely dom vyzval Američanov, aby do 48 hodín odišli z Ukrajiny. To isté urobil ihneď strapatý Johnson. Treba robiť ramená na Rusov, najlepšie na cudzom území ďaleko od Washingtonu a Londýna. Medzitým sem ide na cvičenie niekoľko tisíc amerických vojakov z Nemecka. Tí, tu predpokladám už aj ostanú. Súčasne ich príde do Poľska ďalších 3 000.

Viete ako to dopadne? USA, Veľká Británia aj Nemecko sa nakoniec dohodnú s Ruskou federáciou a my ostaneme nesvojprávnou kolóniou západu. Ak aj konflikt nastane, Ukrajinu si rozdelia mocnosti. Rozdelia si aj iné sféry vplyvu a dohodnú nové pravidlá. Naši hlupáci hovoria o posilnení bezpečnosti. Som presvedčený, že len slúžime západu. Aj plyn už budeme kupovať od Nemcov a naše výrobky v Rusku budú predávať Nemci pod „Made in Germany“. Európska únia je len nástrojom na naše ovládnutie. Jej predstavitelia plnia len pokyny, nie sú to svetoví lídri.

Budeme tu mať cudzích vojakov a západom podporované médiá vytvoria zase pre národ politikov na želanie. Mediálna manipulácia nášho národa je nevídaná. Za posledné dva roky sme sa zadlžili o 20% voči nemeckým bankám a každý deň sa likviduje právny štát. Pravda je taká, že sme stratili suverenitu, hrdosť a stávame sa nesvojprávnymi v každej oblasti. Hlavne, že pár poskokov západu na čele s Čaputovou dosiahli svoje. Využili naivitu Matoviča, túžbu po peniazoch Sulíka a špinavý charakter Kollára. Toto je realita dnešných dní a každý, kto túto vládu volil, to už dúfam vidí ako bol oklamaný. Je to komické ako ľudia, ktorí nazývajú občanov lúza, sa na druhý deň v diskusiách zamýšľajú nad slušnosťou v spoločnosti. Ich spôsob ovládania je vyvolať konflikt a potom sa tváriť slušne.  

História sa žiaľ opakuje. Západ si bezcitne ide svoje. Nás, východoeurópske štáty len využívajú, závidia nám progres a potrebujú nás len ako lacnú pracovnú silu a nárazníkovú zónu. Vždy si v našej histórii našli poslušných idiotov. Či to bola Viedeň, Budapešť alebo Praha. Bezcharakterných zapredancov je v našej histórii neúrekom. Keď by prišla skutočná vojna a bolo by zle, títo slávni vojaci by utekali domov ako naposledy z Afganistanu. Len hlupák si myslí, že nám chcú cudzí pomáhať. Nikdy nič bez zisku pre seba neurobia, taká je skutočná pravda o nezištnej pomoci spojencov. Je to ilúzia a blud.

Chceme dobré vzťahy so západom aj východom. Platí však pravidlo, že partner aj súper si váži len silnú osobnosť. My sme v tieto dni ako národ ukázali slabosť. Zdvihnime hlavy a prestaňme pritakávať západu. Prestaňme sa na niekoho spoliehať, nebuďme šachovou figúrkou v rukách veľmocí. Slováci, dlhé roky sme chceli svoju republiku, nedovoľme ju likvidovať. Toto isté sa dialo v 90. rokoch vo vojne na Balkáne. Skončilo to bratovražednými vojnami. Boh nás ochraňuj, Slovensko.

Kde je Covid? Číha ďalej alebo zmizol?

15.05.2022

Prišiel ako blesk z neba. Zmenil nám život priniesol strach. Tak ako prišiel, tak zrazu mizne. Veľa našich priateľov zomrelo priamo kvôli nemu, ale asi aj z očkovania. Likvidoval dva roky rodiny, firmy, narušil náš život v práci ale aj mimo nej. Zrazu však nikto nenosí rúška, nikto sa nebojí. Svet sa vracia do starých koľají. Mnohí kričali vakcína je sloboda. Ľudia sa [...]

Pani Čaputová nebuďte ako Greta.

02.04.2022

„Skvapalnený plyn je ekologickým zdrojom energie.“ Tak to hrdo hlásajú ľudia ako prezidentka Čaputová. Skvapalnený plyn je produkt, ktorý sa v prírode takmer nevyskytuje. Skvapalňuje sa po vyťažení. Lodná flotila na transport LNG je ale obmedzená a súčasne náročná na bezpečnosť a údržbu. Lodné terminály pre LNG sú nákladné a je ich málo. Toto zase tvrdí [...]

Odstavia Orbána tak, ako odstavili nás alebo Babiša?

30.03.2022

Česká ministerka obrany a poľský minister včera odmietli rokovanie V4 v Budapešti. Ako dôvod uviedli, že im vadí, že Maďarsko uprednostňuje lacnú ropu pred pomocou Ukrajine. Je však jasné, že im vadí Orbán. Vojna sa skončí a možno to dopadne tak, že Česi, Rakúšania aj my budeme chodiť tankovať lacný benzín do Maďarska. Politik sa má pozerať do budúcnosti a [...]

nemocnica Košice, UNLP

Univerzitná nemocnica v Košiciach zakázala návštevy, zaviedla aj testovanie pred hospitalizáciou

07.07.2022 09:38

Dôvodom je nárast počtu pacientov s koronavírusom.

janov, most

V Taliansku sa začína súdny proces v prípade zrútenia mosta v Janove

07.07.2022 09:31

Pri zrútenia mosta v Janove v roku 2018 prišlo o život 43 ľudí. Zo 45-metrovej výšky spadlo viac než 30 osobných i nákladných vozidiel.

Pfizer/BioNTech / Vakcína / Očkovanie detí /

V Izraeli povolili vakcináciu detí od šesť mesiacov do päť rokov

07.07.2022 09:15

Deti v tomto veku už proti koronavírusu očkujú v Spojených štátoch.

Sky Saber

Do Poľska dorazil britský systém protilietadlovej obrany Sky Sabre

07.07.2022 09:11

Systém je schopný zasiahnuť cieľ veľkosti tenisovej loptičky letiacej rýchlosťou zvuku.

Andrej Danko

Slúžiť a pracovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 90004x
Priemerná čítanosť článkov: 3000x

Autor blogu

Kategórie