Založ si blog

Začiatok konca Čaputovej

52% ľudí si želá predčasné voľby. Milí priatelia už sme ich mohli mať. Čaputová mohla vyhlásiť referendum. Bála sa, pretože jej táto vláda vyhovuje. Včera nám ukázala, že sa to dá aj bez názoru Ústavného súdu. So zmluvou o USA tam problém nevidí a na Ústavný súd sa neobráti. Načo riskovať. Však pani prezidentka podpora západu a milióny dolárov treba nejako vrátiť.

Jeden denník o mne napísal minulý týždeň, že som bol užitočný idiot Ruska. Opýtal som sa novinára, či na tom trvá. Argumentoval som, že som robil pre Slovensko a mal dobré vzťahy aj na západe. Áno, vzoprel som sa zmluve s USA, ale preto ma pán redaktor nemusíte urážať. Odpovedal mi, že: „Užitočný idiot je pojem politického žargónu používaný pre ľudí vnímaných ako propagandisti vo veciach, v ktorých si nie sú plne vedomí hlavných cieľov a sú cynicky využívaní ostatnými pre šírenie propagandy za účelom, o ktorom nemajú povedomie.“

Pýtam sa nahlas. Myslíte si, že teraz tento pojem užitočný idiot použijú na Čaputovú a USA? Odpoveď je jasná. Určite to neurobia. Oni totiž majú patent na pravdu, oni rozhodujú, kto je nadčlovek, kto čo môže a kto nie, kto je dobrý a kto zlý. Oni vidia veci inak. A áno, oni vidia len seba a záujmy tých, čo ich platia.

A práve preto, ako som uviedol, pani Čaputová nikdy nedosiahnete rozmer prezidentky. Ľuďom nepomáhate a do dejín vojdete ako zradkyňa Slovenska a sluha západu. Nič netrvá večne. To si zapamätajte. Vidím ako Vás to likviduje. Odstúpte, kým Vás ľudia nevyhodia z paláca na skládku do Pezinka.

Kde je Covid? Číha ďalej alebo zmizol?

15.05.2022

Prišiel ako blesk z neba. Zmenil nám život priniesol strach. Tak ako prišiel, tak zrazu mizne. Veľa našich priateľov zomrelo priamo kvôli nemu, ale asi aj z očkovania. Likvidoval dva roky rodiny, firmy, narušil náš život v práci ale aj mimo nej. Zrazu však nikto nenosí rúška, nikto sa nebojí. Svet sa vracia do starých koľají. Mnohí kričali vakcína je sloboda. Ľudia sa [...]

Pani Čaputová nebuďte ako Greta.

02.04.2022

„Skvapalnený plyn je ekologickým zdrojom energie.“ Tak to hrdo hlásajú ľudia ako prezidentka Čaputová. Skvapalnený plyn je produkt, ktorý sa v prírode takmer nevyskytuje. Skvapalňuje sa po vyťažení. Lodná flotila na transport LNG je ale obmedzená a súčasne náročná na bezpečnosť a údržbu. Lodné terminály pre LNG sú nákladné a je ich málo. Toto zase tvrdí [...]

Odstavia Orbána tak, ako odstavili nás alebo Babiša?

30.03.2022

Česká ministerka obrany a poľský minister včera odmietli rokovanie V4 v Budapešti. Ako dôvod uviedli, že im vadí, že Maďarsko uprednostňuje lacnú ropu pred pomocou Ukrajine. Je však jasné, že im vadí Orbán. Vojna sa skončí a možno to dopadne tak, že Česi, Rakúšania aj my budeme chodiť tankovať lacný benzín do Maďarska. Politik sa má pozerať do budúcnosti a [...]

Hlas, Tomáš, Ferenčák,

Ferenčák z Hlasu: Intenzívne zvažujem kandidatúru na prešovského župana

17.05.2022 06:20

Poslanec Národnej rady Ján Ferenčák (nez., Hlas) tvrdí, že intenzívne uvažuje nad kandidatúrou na post šéfa Prešovského samosprávneho kraja.

Benzín, nafta

Maďari podporia embargo na ropu, ak dostanú miliardové investície

17.05.2022 06:05

Maďarsko by chcelo európske investície 15 až 18 miliárd eur do modernizácie energetickej štruktúry alebo výnimku z embarga na dovoz ropy potrubím.

Virus Outbreak North Korea

Položí COVID-19 režim Kim Čong-una?

17.05.2022 06:00

Severokórejský diktátor Kim Čong-un čelí nepriateľovi, na ktorého nebudú stačiť atómovky a balistické rakety.

Oceliarne / Azovstaľ /

ONLINE: Bojovníkov z Azovstaľu evakuovali. Kyjev ich označil za 'hrdinov našej doby'

17.05.2022 05:40, aktualizované: 05:55

Časť bojovníkov uväznených v obkľúčenom Azovstale evakuovali. Podľa Kyjeva sú hrdinovia, ktorí na seba viazali až 20-tisíc ruských vojakov.

Andrej Danko

Slúžiť a pracovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 84170x
Priemerná čítanosť článkov: 2806x

Autor blogu

Kategórie