Založ si blog

Diskusiou hľadajme pravdu a poznanie.

Rád by som sa úprimne poďakoval za obrovské množstvo reakcií na diskusiu v TV JOJ v relácii Na hrane s ministrom obrany Naďom. Sám v nej priznal, že by bol radšej ako Štefánik, ministrom vojny.

Vojnu však nesmieme na našom území pripustiť. To bolo moje hlavné posolstvo, aby sme zvažovali každý krok, ktorý ideme urobiť. Myslime najmä na Slovensko. Robiť hollywoodskych hrdinov teraz nie je namieste. Nechcem ako účastník túto diskusiu hodnotiť, to ponechám na vás.

Sme však mimoparlamentná strana a ďakujeme za každý mediálny priestor. Verím, že predstavitelia médií aj po tejto diskusii pochopia, že sa nemusia báť pozývať aj iných politikov do relácií. Nevypínajme jednostranne médiá, nepočúvajme len jednostranné správy. Predmetná relácia bola údajne vysoko sledovaná. Televízie už dva roky opakujú takmer stále tých istých hostí, to ubližuje aj ich sledovanosti.

Prvou obeťou vojny je pravda. Pravdu nemôžeme nájsť bez poznania. Poznanie dosiahneme diskusiou a vzájomným oponovaním argumentov. Len po spoznaní pravdy sa môžeme vzájomne poučiť. Múdri ľudia sa z chýb učia a ťažké životné situácie berú ako príležitosť. Dajme hlavy dokopy, diskutujme, spoznávajme, učme sa aj z chýb, ktoré sa stali na Ukrajine. Chceme mier a pokoj dodávke zbraní. Ani alibistické pózy a výkriky niektorých slovenských politikov nepomôžu. Prajem vám krásnu sobotu a ďakujem za každú konštruktívnu reakciu.

Minister Naď na jednu vec zabudol a to, že je ministrom všetkých Slovákov. Aj tých, čo ho volili, aj tých, čo mu hlas nedali. Umenie vládnuť znamená počúvať obe strany. To ale zjavne naša vláda nechápe…

S úctou, Andrej.

Celú reláciu si môžete pozrieť ➡️https://videoportal.joj.sk/na-hrane/epizoda/97217-na-hrane

Andrej Danko v relácii Na hrane

EURÓPA JE AKO BABYLON PRED ROZPADNUTÍM

15.09.2022

Dnes 15. septembra slávime sviatok Sedembolestnej Panny Márie. Sme národom založeným na cyrilo-metodskej tradícii. Európa stála na hodnotách kresťanstva. V poslednom období sa Európa otriasa v základoch. Liberálne ideológie popierajúce základné hodnoty a princípy života valcujú Európu. Európska únia vyzerá ako Babylon pred rozpadnutím. Viera sa vyznáva tým, že [...]

Vyzývame prezidentku Čaputovú, aby svoj celý plat za mesiac august venovala charite.

23.08.2022

Zuzana Čaputová celý august nerobí nič. Slovensku hrozí najväčšia energetická kríza, vláda sa rozpadá a prezidentka nevyužíva svoje kompetencie, ktoré má v zmysle Ústavy. Dovolenkuje, imituje prácu, nekomunikuje s ministrami, s vládou ani koalíciou. Svojou nečinnosťou je plne zodpovedná za stav republiky. Milí priatelia, urobte si pri čítaní nasledujúcich riadkov svoj [...]

Kde je Covid? Číha ďalej alebo zmizol?

15.05.2022

Prišiel ako blesk z neba. Zmenil nám život priniesol strach. Tak ako prišiel, tak zrazu mizne. Veľa našich priateľov zomrelo priamo kvôli nemu, ale asi aj z očkovania. Likvidoval dva roky rodiny, firmy, narušil náš život v práci ale aj mimo nej. Zrazu však nikto nenosí rúška, nikto sa nebojí. Svet sa vracia do starých koľají. Mnohí kričali vakcína je sloboda. Ľudia sa [...]

Kolóna / Kamióny / Polícia /

Autodopravcovia zablokujú v piatok hraničný priechod s Ukrajinou, protestovať chcú do odvolania

29.11.2023 19:36

Únia autodopravcov Slovenska kritizuje dohodu, ktorou EÚ umožnila výnimku pre ukrajinských dopravcov spod potreby disponovať prepravným povolením.

Ivan Korčok

Korčok: Ľudia chcú rovnováhu, preto kandidujem. Vyzývam Pellegriniho na férovú súťaž

29.11.2023 19:00

Ivan Korčok v rozhovore pre Pravdu vysvetľuje, prečo vyzýva lídra Hlasu na férovú súťaž, na čom by sa zhodol s premiérom a či si myslí, že by sa v prípade vybočenia zahraničnej politiky slovenská diplomacia zmobilizovala.

Lavica / Škola / Trieda / Učiteľ /

Inšpekcia vníma nedostatky zo strany škôl v súvislosti s riešením šikany

29.11.2023 18:05

Šikanovanie na školách potvrdili aj zistenia Štátnej školskej inšpekcie počas prieskumu u 2 542 žiakov šiesteho a siedmeho ročníka základných škôl.

kočner, černák

Kočner sa vo väznici pochytil s Černákom. Dôvod bol vskutku bizarný

29.11.2023 17:20

Černák si v Leopoldove odpykáva doživotie za vraždy. Kočnera poslal súd za mreže na 19 rokov za falšovanie zmeniek.

Andrej Danko

Slúžiť a pracovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 131783x
Priemerná čítanosť článkov: 4118x

Autor blogu

Kategórie